Конференція відбудеться у Великому конференц-залі Національної академії наук України в Києві, що знаходится за адресою вул.. Володимирська 55.

history_photo

Ось уже майже сторіччя монументальна  будівля Великого конференц-залу Національної академії наук в Києві, що споруджена за проектом видатного архітектора Павла Альошина на розі вулиць Володимирської та Богдана Хмельницького, прикрашає ансамбль Театральної площі. Зовнішня привабливість цієї пам’ятки архітектури, сусідство з визначними місцями  стародавнього Києва, зручність транспортного сполучення, зелене обрамлення чудових садів та парків безперервно приваблюють до неї киян та гостей столиці України.

Починаючи з 1927 року, Великий конференц-зал Національної академії наук України набув широку популярність в Україні та за її межами як високопрофесійний конгрес-центр, що спеціалізується  на обслуговуванні конференцій найвищого рангу та розмаїття тематичної спрямованості. Це, насамперед, наукові з’їзди та конференції,  економічні форуми, презентації фірм світового масштабу, учбові та ділові семінари, переговори та процедури укладання договорів.

Контакти:     м. Київ, вул. Володимирська 55.

(044) 235 61 27

http://great-hall-academy.com.ua

Карта

Отмечено на карте:

  • Конференц-зал